Последние новости
Главная / Новости / Боєць АТО про виділення землі для військовослужбовців у Житомирі: Ця політика замучила — Новости Житомира

Боєць АТО про виділення землі для військовослужбовців у Житомирі: Ця політика замучила — Новости Житомира

Боєць АТО про виділення землі для військовослужбовців у Житомирі: Ця політика замучила
Виділити земельні ділянки вирішили депутати на позачерговій сесії Житомирської міської ради 17 вересня.
Заступник голови Громадської Організації «Атошник» Сергій Артьомов прийшов особисто проконтролювати, як виділяють землю, каже: землі у місті обмаль, тож в першу чергу намагаються забезпечити ділянками сім’ї загиблих. Боєць також додає: за якістю земельних ділянок треба ретельно слідкувати, бо деякі з них непридатні для будівництва. «Їм видавали землю, де після дощу дійсно болото і сім’ї пишуть заяви, щоб їм дали іншу землю, бо вони побачили реально. В принципі, питання поки вирішується, землю частково знаходимо і роздаємо. Зараз закриваємо питання саме по землі для загиблих», – каже Сергій Артьомов.
На розгляд депутатів винесли також питання про виділення Депутатам запропонували безоплатно передати землю Громадській Організації «Атошник» на правах суперфіціарія, а певну кількість квартир з новобудови – виділити сім’ям учасників АТО. Втім, пропозицію на сесії не підтримали, депутати звернули увагу на те, що у громадської організації досі немає жодних документів та проектних розробок.
«Повинна бути елементарна проектна розробка, покажіть її зараз на екрані і ми проголосуємо. Передамо їм і хай вони домовляються. Проектна розробка – це основа. Є там каналізація, вода, є світло і я зараз перша проголосую і закличу всіх», – каже депутат Житомирської міської ради Віра Шелудченко.
Сергій Артьомов зазначає: землі у Житомирі не вистачить, щоб забезпечити нею усіх військовослужбовців, і будівництво багатоповерхівок – найпростіший шлях вирішення проблеми, але місцева влада не спішить у цьому допомагати.
«Ця політика нас замучила. Якщо ми хочемо хлопцям допомогти, щось зробити, то політика, обіцянки президента, прем’єра залишаються обіцянками. Доходить до асбурду, що по одному питанню треба забігти у 20 кабінетів і ти всеодно не знайдеш відповіді, а якщо й знайдеш, прийдеш з документами, виявиться, що треба інші документи. Такий абсурд, це смішно», – каже Сергій Артьомов.
Сергій Артьомов запевняє: питання виділення землі не полишить і ретельно готуватиметься на наступну сесію. Як повідомляв , на сесії 17 вересня депутати Житомирської міськради проголосували

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"