Последние новости
Главная / Новости / У Левкові на подвірї місцевої школи учні зробили альпійську гірку — Новости Житомира

У Левкові на подвірї місцевої школи учні зробили альпійську гірку — Новости Житомира

У Левкові на подвір'ї місцевої школи учні зробили альпійську гірку
1 вересня учнів Левківської загальноосвітньої школи Житомирського району чекає подарунок.
Його підготували лісівники Житомирського лісгоспу, учні Левківського шкільного лісництва та вчителі школи. В переддень Дня Незалежності України вони провели благоустрій шкільного подвір’я, а справжньої його родзинкою стала альпійська гірка.
Із завезеного грунту зробили гірку, спорудили огорожу, а до початку навчального року на ній висадять різноманітні декоративні дерева, кущі та квіти.
«В такий спосіб ми дбаємо, щоб на нашій землі було затишно й гарно, – каже директор Житомирського лісгоспу Руслан Карчевський. – Адже українці завжди були гарними господарями, виховувати цю рису в дітях маємо власним прикладом.»
Прес-служба ЖОУЛМГ

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів