Последние новости
Главная / Новости / У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї — Новости Житомира

У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї — Новости Житомира

У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї
У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї Сьогодні, 12:02 45-річний малинчанин назбирав цілий арсенал зброї під час розкопок на місцях боїв минулої війни.
У жителя с. Ксаверів Малинського району під час санкціонованого обшуку у підсобному приміщенні його домогосподарства було вилучено справжній арсенал зброї минулої війни. У нього, зокрема, зберігалися гвинтівка Мосіна, приведена у належний бойовий стан, майже 70 набоїв до неї калібру 7,62 мм, ще близько 80 патронів до пістолета ТТ та три мінометні міни 45 і 75 мм.
Власник домогосподарства підтвердив працівникам міліції те, що усі ці предмети знайшов в місцях колишніх запеклих боїв.
Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Колекціонерові може загрожувати реальний термін ув’язнення від 3 до 7 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"