Последние новости
Главная / Новости / У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї — Новости Житомира

У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї — Новости Житомира

У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї
У Малинському районі чоловік зберігав вдома арсенал раритетної зброї Сьогодні, 12:02 45-річний малинчанин назбирав цілий арсенал зброї під час розкопок на місцях боїв минулої війни.
У жителя с. Ксаверів Малинського району під час санкціонованого обшуку у підсобному приміщенні його домогосподарства було вилучено справжній арсенал зброї минулої війни. У нього, зокрема, зберігалися гвинтівка Мосіна, приведена у належний бойовий стан, майже 70 набоїв до неї калібру 7,62 мм, ще близько 80 патронів до пістолета ТТ та три мінометні міни 45 і 75 мм.
Власник домогосподарства підтвердив працівникам міліції те, що усі ці предмети знайшов в місцях колишніх запеклих боїв.
Нині за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Колекціонерові може загрожувати реальний термін ув’язнення від 3 до 7 років.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів