Последние новости
Главная / Новости / На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн — Новости Житомира

На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн — Новости Житомира

На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн
В Житомирській області триває підготовка об’єктів господарського комплексу до опалювального сезону. Про це інформує прес-служба ОДА.
На підготовку заплановано спрямувати кошти з різних джерел фінансування у сумі 259,3 млн грн, у тому числі: житловий фонд – 39,3 млн грн; теплове господарство – 102,7 млн грн; водопровідно-каналізаційне господарство – 67,9 млн грн; дорожньо-мостове господарство – 49,3 млн грн.
Станом на 07.09.2015 із 936 котелень господарського комплексу, які забезпечують тепловою енергією житлові будинки та об’єкти соціально-культурного призначення, підготовлено 900 (96,2%).

Интересное

У Попільнянському районі суд зайнявся відновленням права дитини-сироти на житло — Новости Житомира

У Попільнянському районі суд зайнявся відновленням права дитини-сироти на житло Сьогодні, 16:00 Прокуратурою Попільнянського району подано до суду позов в інтересах дитини-сироти про визнання права власності на частину квартири. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури області. У 2006 році в 11-ріного хлопчика померла мати-одиначка. Чинне законодавство передбачає, що у порядку спадкування дитина-сирота має право на