Последние новости
Главная / Новости / На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн — Новости Житомира

На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн — Новости Житомира

На підготовку до опалювального сезону в області планують витрати 259,3 млн грн
В Житомирській області триває підготовка об’єктів господарського комплексу до опалювального сезону. Про це інформує прес-служба ОДА.
На підготовку заплановано спрямувати кошти з різних джерел фінансування у сумі 259,3 млн грн, у тому числі: житловий фонд – 39,3 млн грн; теплове господарство – 102,7 млн грн; водопровідно-каналізаційне господарство – 67,9 млн грн; дорожньо-мостове господарство – 49,3 млн грн.
Станом на 07.09.2015 із 936 котелень господарського комплексу, які забезпечують тепловою енергією житлові будинки та об’єкти соціально-культурного призначення, підготовлено 900 (96,2%).

Интересное

У Коростенському районі згорів дах господарської будівлі — Новости Житомира

У Коростенському районі згорів дах господарської будівлі Сьогодні, 10:32 У селі Васьковичі Коростенського району горіла господарська будівля. Про займання господарської будівлі розмірами 10х8 м повідомили випадкові свідки події. На місці події вогнеборці з’ясували, що вогнем охоплено дах споруди. Зусиллями бійців ДСНС пожежу було швидко локалізовано та повністю ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Загиблих і