Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі нове покоління політиків формують у Школі молодого депутата — Новости Житомира

У Житомирі нове покоління політиків формують у Школі молодого депутата — Новости Житомира

У Житомирі нове покоління політиків формують у Школі молодого депутата  
Про особливості передвиборчої кампанії політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» у Житомирі говорив Віталій Загайний, політтехнолог виконкому партії. Він провів зустріч зі слухачами Школи молодого депутата. Віталій Загайний радив молодим кандидатам в депутати зосередитися не на чорному піарі та сутичках із суперниками, а на конструктивній роботі на благо громади. Оскільки саме спрямування на конкретні важливі для громадян справи вирізняє стиль роботи партії.
Віталій Загайний, депутат кількох скликань, зосередилися і на образі успішного сучасного кандидата в депутати. Він ділився досвідом роботи та власними правилами успішного ведення кампанії. Зокрема, наголосив, що тільки здорове співвідношення впізнаваності та авторитету дасть визнання і довіру виборців. «Час купувати і обманювати виборців минув. Ми орієнтуємося на нову якість рад та високий рівень відповідальності депутатів. Поєднання відповідальності обранців та довіри до них виборців дозволить вирішити наявні проблеми громади», – підкреслив Віталій Загайний.
«Спілкуванння з досвідченими політтехнологами допомагає зрозуміти формули успішної роботи. Цікаво, коли теорію розкладають на складові з допомогою практичних прикладів, коли аналізують неординарний досвід і методи успішних політиків», – поділився Ілля Кот, слухач Школи.
У четвер, 10 вересня, зустріч у Школі молодого депутата проведе Дмитро Добродомов, народний депутат, лідер політичної партії «Громадський рух “Народний контроль».
10 вересня він перебуватиме у Житомирі. О 12-30 Дмитро Добродомов зустрінеться з житомирянами. Місце зустрічі – актова зала обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича (Новий Бульвар, 4).
Того ж дня Д. Добродомов візьме участь у ток-шоу «Віч-на-Віч» на каналі «Житомир» (Житомирська ОДТРК). Основною темою телеефіру будуть дії влади, Верховної Ради і те, як змінити ситуацію в Україні на краще.
Віталій Загайний – політтехнолог, експерт
“>
Віталій Загайний – політтехнолог, експерт
“>
“>
Дмитро Добродомов – лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль
Прес-служба обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"