Последние новости
Главная / Новости / Неля Ковалюк: Ми відкрили вже 4-ту «Пілотну майстерню» у Житомирській області для людей з інвалідністю — Новости Житомира

Неля Ковалюк: Ми відкрили вже 4-ту «Пілотну майстерню» у Житомирській області для людей з інвалідністю — Новости Житомира

Неля Ковалюк: Ми відкрили вже 4-ту «Пілотну майстерню» у Житомирській області для людей з інвалідністю  
У Червоноармійську відкрилася «Пілотна майстерня» для людей з інвалідністю. Робота центру спрямована на ремонт, налаштування, модернізацію комп’ютерної техніки, роботу з програмою «Photoshop», вебдизайн, друкування.
Закупити обладнання для майстерні вдалося в рамках реалізації проекту «Впровадження соціального підприємництва». Грант від компанії «Монсанто Україна» минулого року виграла голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я», представник команди «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Житомирі Неля Ковалюк.
Можливість працювати у задоволення отримав мешканець Червоноармійська, Сергій Лебідь. Чоловік, будучи юнаком, навчався у ЖНАЕу. Влітку 2004-го невдало пірнув у річку, з того часу пересувається на візку. За сприяння керівництва Червоноармійська чоловіку була виділена кімната у місцевому центрі зайнятості і створений гурток, на якому надавалися консультації для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Але техніка, на якій працював Сергій, була застарілою та повільно виконувала задачі. Тепер працювати, каже чоловік, суцільне задоволення.
«Нам привезли два комп’ютери, принтер-сканер-ксерокс – 3 в 1. Вже ми маємо більші можливості показати щось більше дітям», – зазначив Сергій Лебедь.
На відкритті майстерні Сергій продемонстрував як швидко зробити візитівку та як дизайнерські оформити пляшку шампанського для приємної події.
До цього пілотні майстерні були створені у 3-х районах Житомирщини. Спеціалізуються вони на ремонті теле та радіотехніки, виготовленні виробів з вишивками, роботі з документами (копіювання, ламінування, зшивання). На відкриття такого центру у Червоноармійську було залучено 24 тис. грн. Голова ГО «Молодь. Жінка. Сім’я» Неля Ковалюк каже, задоволена тим, що «Пілотна майстерня» вже дає свої плоди.
«Ми привезли Сергію обладнання кілька днів тому, а він вже зробив певні випробування з цією технікою. Це те, чим він може займатися у подальшому, окрім навчання дітей, а громада Червоноармійська може користуватися його послугами», – наголосила активіст партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Неля Ковалюк.
Наступну «Пілотну майстерню» планують незабаром відкрити у Черняхові.
“>
“>
“>
Прес-служба Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"