Последние новости
Главная / Новости / Дружині житомирського полоненого бійця погрожують телефоном. ВІДЕО — Новости Житомира

Дружині житомирського полоненого бійця погрожують телефоном. ВІДЕО — Новости Житомира

Дружині житомирського полоненого бійця погрожують телефоном. ВІДЕО
У Житомирі на порятунок полоненого полковника Івана Без’язикова сподівається його родина. Чоловік потрапив у неволю 16 серпня минулого року під Степанівкою, йдеться в сюжеті .
Офіцер був керівником групи переговірників щодо вивезення загиблих і поранених після бою. Його разом із двома колегами бойовики захопили в полон.
У неволі військових кілька разів погрожували розстріляти. Полковника виводили начебто для розстрілу. Однак він живий.
Звільненням Без’язикова опікуються волонтери групи «Патріот». Вони кажуть, що кілька спроб це зробити не завершилися успіхом. Але зараз існує така можливість, якщо силовики віддадуть для обміну ту людину, котру хочуть отримати на окупованій території.

Интересное

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. — Новости Житомира

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. Сьогодні, 09:52 Між селами Кануни та Кикова Новоград-Волинського району 57-річний чоловік демонтував лінії електрозв’язку. Про крадіжку в міліцію повідомили з дирекції підприємства «Укртелекому». Сума завданих збитків становить 2000 гривень. Правоохоронці провели низку заходів для розкриття злочину і встановили, що до його вчинення ймовірно причетний 57-річний житель