Последние новости
Главная / Новости / Землевпорядники Житомирщини визначили більше 2 300 га земель для передачі у власність учасникам АТО — Новости Житомира

Землевпорядники Житомирщини визначили більше 2 300 га земель для передачі у власність учасникам АТО — Новости Житомира

Землевпорядники Житомирщини визначили більше 2 300 га земель для передачі у власність учасникам АТО
Фахівці Головного управлінням Держгеокадастру у Житомирській області зарезервували для учасників АТО 205 земельних масивів державної та комунальної власності. Загальна площа земель складає 2364 гектари. Земельні ділянки розташовані на території всіх районів області та можуть бути надані військовослужбовцям у власність.
Як повідомили в прес-службі Держгеокадастру, наділи на зарезервованих землях призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення особистого селянського господарства та садівництва.
«Всі визначені земельні масиви придатні для передачі учасникам АТО в межах норм безоплатної приватизації. На даний час землевпорядники області готують графічні матеріали та інформацію про земельні ділянки. Всі матеріали будуть розміщені на офіційному веб-сайті землевпорядної служби», – зазначив Максим Глушаниця, начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.
З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками до землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Житомирщини із заявами про отримання землі звернулись 4 233 військових. Близько 52% від усіх клопотань (2 214) учасники АТО подали у м. Житомир та Житомирському районі.
У Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області військовослужбовцям надали 1163 дозволи на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки загальною площею 797,8 гектарів. Інші заяви знаходяться на стадії розгляду.
Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів