Последние новости
Главная / Новости / В кабінеті Самборського горілка, оголені дівчата та зручний диванчик. ВІДЕО — Новости Житомира

В кабінеті Самборського горілка, оголені дівчата та зручний диванчик. ВІДЕО — Новости Житомира

В кабінеті Самборського горілка, оголені дівчата та зручний диванчик. ВІДЕО
Оголені жінки на стінах та горілка у шафі. Так обставлена одна з кімнат директора КП «Інспекція з благоустрою міста Житомира» Юрія Самборського.
Про це повідомив активіст «Рух авто майдан Житомир» Валерій Арушанян на своїй сторінці у .
За словами Арушаняна, сьогодні активісти приїхали на прийом до Самбоського, але він сховався від них.
«Рух авто майдан Житомир» зайшли у кабінет до чиновника та його кімнату для відпочинку. Там активісти побачили оголених дівчат на стіні чарки та горілку у шафі.
«Веселий хлопець цей Самборський. Автомайданівці з жителями Крошні прийшли до нього на прийом, а він від людей ховається. А що у нього в кабінеті? Через шафку вихід у потаємну кімнату, а там все: горілка, календарі з дівчатками і дуже зручні дивани. Не розумію, хто його досі тримає на посаді?», – написав Арушанян.
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));
Утро начинается не с кофе. Активисты зашли в кабинет к начальнику Житомирского «Благоустрою» Самборскому и в шкафу обнаружили потайную дверь в маленькую Нарнию.
Posted by on 1 вересня 2015 р.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів