Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик — Новости Житомира

У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик — Новости Житомира

У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик
8 вересня у Житомирі запрацював відновлений тролейбусний маршрут №9 (Гідропарк-Космонавтів).
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник Житомирського міського голови .
«Перевірив його роботу на лінії. Окрім розробки нових графіків для маршруту, були встановлені дорожні знаки на зупинках, зокрема, біля обласної лікарні. Цей маршрут завжди був зручним для житомирян. У салоні тролейбусу людно, пасажири задоволені. Поки що ТТУ за цим маршрутом випускає лише 2 тролейбуси у піковий час. Думаю, найближчим часом ми знайдемо можливість збільшити випуск ще на 2-3 машини», – сказав Демчик.
За словами заступника міського голови, рухомий склад ТТУ за останній рік суттєво збільшився. І це не лише після надходження тролейбусів Skoda з Чехії, але й завдяки плідній праці робітників депо №1 та 2.
Ще взимку на сесії міської ради були виділені кошти на капітальний ремонт тролейбусів. Сума – 2,5 млн грн. Зараз на ремонті стоїть 2 машини із запланованого списку.
Фото зі сторінки зі сторінки Фейсбук Євгенія Демчика

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"