Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик — Новости Житомира

У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик — Новости Житомира

У Житомирі знову їздитиме тролейбус №9, але лише у час пік, – Демчик
8 вересня у Житомирі запрацював відновлений тролейбусний маршрут №9 (Гідропарк-Космонавтів).
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник Житомирського міського голови .
«Перевірив його роботу на лінії. Окрім розробки нових графіків для маршруту, були встановлені дорожні знаки на зупинках, зокрема, біля обласної лікарні. Цей маршрут завжди був зручним для житомирян. У салоні тролейбусу людно, пасажири задоволені. Поки що ТТУ за цим маршрутом випускає лише 2 тролейбуси у піковий час. Думаю, найближчим часом ми знайдемо можливість збільшити випуск ще на 2-3 машини», – сказав Демчик.
За словами заступника міського голови, рухомий склад ТТУ за останній рік суттєво збільшився. І це не лише після надходження тролейбусів Skoda з Чехії, але й завдяки плідній праці робітників депо №1 та 2.
Ще взимку на сесії міської ради були виділені кошти на капітальний ремонт тролейбусів. Сума – 2,5 млн грн. Зараз на ремонті стоїть 2 машини із запланованого списку.
Фото зі сторінки зі сторінки Фейсбук Євгенія Демчика

Интересное

Олександр Шевчук: Передвиборча кампанія ще не почалась, а житомирян вже задобрюють гречкою — Новости Житомира

До старту передвиборчої кампанії залишилось декілька тижнів, політичні сили активізувалися. Дехто намагається завоювати прихильність виборців корисними справами, а хтось користується старими перевіреними методами: гречкою та консервами. –       Олександре, нещодавно у соціальних мережах Ви повідомили про прикрі дії кандидатів у депутати, коли прихильність виборців здобувають продуктовими наборами. Як показує практика, замість того, щоб працювати, кандидати на