Последние новости
Главная / Новости / Представники житомирської обласної влади «забили» на відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО — Новости Житомира

Представники житомирської обласної влади «забили» на відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО — Новости Житомира

Представники житомирської обласної влади «забили» на відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО
Представники житомирської обласної влади «забили» на відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО Сьогодні, 13:59 У День Державного прапора, 23 серпня, в м. Новограді-Волинському відкрили пам’ятний знак загиблим бійцям АТО.
У цей день місто, де базується героїчна 30-та окрема механізована бригада, зібрало сотні людей. Зі сльозами на очах рідні, друзі, бойові побратими та просто небайдужі і вдячні громадяни прийшли, аби вшанувати пам’ять воїнів, які героїчно загинули на сході України.
Людина живе доти, поки про неї пам’ятають. Про відважних воїнів бережуть пам’ять їхні родини. Натомість влада згадує лише при нагоді у своїх виступах. Прикро, що відкриття пам’ятника проігнорували голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, голова обласної ради Віталій Француз та їхні заступники.
У той час, коли в Луцьку 23 серпня нагороди матерям і дружинам загиблих військовослужбовців голова Волинської ОДА Володимир Гунчик вручав на колінах, на Житомирщині все відбувалося дуже скромно. Матері і дружини теж отримали посмертні ордени і їм вже байдуже, хто їх передав.
Немає жодного повідомлення про цей захід на офіційних сайтах Житомирської ОДА, Новоград-Волинської РДА та міськради.
Влада не відверто проігнорувала відкриття пам’ятного знаку тим, хто в перших рядах мужньо загинув на передовій. Прикро, що це трапляється зараз, коли АТО триває більше року. На що очікувати бійцям та родинам загиблих захисників через два або три роки? Це риторичне питання, відповідь на яке можна знайти вже зараз.
На згадку про цю подію представникам обласної влади залишаються лише зворушливі фото, а ще час, аби зробити відповідні висновки.
Так було у Новограді-Волинському.
А так у Луцьку.
Інші фото з Новограда-Волинського.
Джерело статті:

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от