Последние новости
Главная / Новости / Демобілізований військовослужбовець із Житомирі впродовж п’яти місяців не може влаштуватись на роботу — Новости Житомира

Демобілізований військовослужбовець із Житомирі впродовж п’яти місяців не може влаштуватись на роботу — Новости Житомира

Демобілізований військовослужбовець із Житомирі впродовж п’яти місяців не може влаштуватись на роботу
Демобілізований військовослужбовець 24-ї механізованої бригади, житомирянин Антон Ільницький вже понад п’ять місяців не може офіційно працевлаштуватись. Чоловык каже, ще під час анексії Кримського півострову пішов до військкомату і почав допомагати там. Уже в травні минулого року, після оголошення мобілізації, відбув на Схід, у зону бойових дій. Антон розповідає: більш як півроку він, як офіцер у складі 24-ї механізованої бригади, виконував бойові задачі в зоні проведення АТО.
“Це були різні точки, в основному навколо Луганська: і Слов’янськ та Попасна, і Артемівськ, і Щастя, і Лутугине, і Лисичанськ. В основному – це було конвоювання вантажів: розвозили боєприпаси на блок пости, забезпечували їх продовольством. Десь так воно приблизно і виглядало. Вивозили поранених, якщо такі були. Тобто, це були функції супроводу”, – каже Антон Ільницький.
Чоловік розповідає: після демобілізації не може влаштуватись на роботу.
«Не можу стати на облік у військкомат. Так як я є офіцером, то поки у військкомат не прийде особиста справа, вони не мають права поставити мене на облік, і це вже триває п’ять місяців. Тобто, фактично, я не можу влаштуватися ні на біржу праці, ні офіційно на роботу”, – говорить демобілізований військовослужбовець.
Чоловік каже: звертався і до військомату, і до військової прокуратури. Та безрезультатно.
“Звертався до військкомату, але військкомат цими питаннями не займається. Вони мені, звичайно, сприяли: я писав офіційно два листи від військкомату на командування 24-ї бригади, але жодної відповіді так і не отримав. Звернувся до прокуратури військової, але вони теж цим не займаються. Сказали, що в основному займаються кримінальними справами. Вже п’ять місяців підряд у мене немає якогось статусу, що б я офіційно міг оформитися на роботу. У мене двоє дітей, яких годувати треба. Старшу треба в школу відправляти восени. Якось так воно все і виглядає”, – каже Антон Ільницький.
У Центрі допомоги учасникам АТО в Житомирській ОДА, куди звернувся Антон, кажуть: з проблемами такого масштабу ще не стикались, проте обіцяють допомогти.
“Поспілкувавшись з учасником АТО, ми домовились про зустріч, яка відбудеться в понеділок. Будемо робити офіційне звернення. Ми ще обдумаємо це питання і вирішимо, куди краще звернутись. Наскільки стало відомо, сам Антон вже двічі звертався, втім, не зрозуміло з яких причин відповіді він не отримав. Тому цього разу ми намагатимемось зробити, можливо, чи від імені влади посприяти це зробити, щоб ми отримали офіційну відповідь, у якому стані знаходиться ця справа”, – каже координатор Центру допомоги учасникам АТО Вікторія Мельниченко.
У разі, якщо справа так і не вирішиться, Антон Ільницький готовий подавати заяву до суду.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"