Последние новости
Главная / Новости / Житомирський університет візьме участь у тристоронньому проекті Україна–Італія–ООН — Новости Житомира

Житомирський університет візьме участь у тристоронньому проекті Україна–Італія–ООН — Новости Житомира

Житомирський університет візьме участь у тристоронньому проекті Україна–Італія–ООН
Днями Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідав доктор педагогіки, професор факультету педагогічних дисциплін Болонського університету (Італія), фахівець із міжрелігійного діалогу, почесний професор Житомирського державного університету імені Івана Франка Дімітріс Аргіропоулос.
У рамках підписаної з університетом угоди про співпрацю Дімітріс Аргіропоулос за допомогою науково-педагогічних працівників соціально-психологічного факультету реалізував ряд наукових проектів та провів ряд семінарів у нашому університеті.
Цього року до розробки та втілення спільного з італійськими науковцями проекту «Дошкільні заклади та відносини між сім’єю, суспільством та школою щодо дітей з особливими потребами від 0 до 6 років у Житомирі – Україна, рік ІІ» долучився інститут педагогіки університету.
Із початком нового навчального року розгортається черговий етап співпраці ЖДУ та італійської організації. Наступне засідання Ради Регіону Емілії Романії визначило темою обговорення «Процес надання довідки про інвалідність дітям, які будуть зараховуватись до шкіл (спеціальних та загальних) та процес надання дорослим довідки про інвалідність, що викликана та пов’язана зі збройним конфліктом». Проект передбачає проведення досліджень для з’ясування кількості залучених до дитсадків Житомира дітей із вадами, проведення семінарів та майстер-класів у Житомирі й Італії. Офіційним керівником проекту від університету є професор Олександр Вознюк.
У ході зустрічі обговорювалися також перспективи роботи на 2016–2017 роки. Увага науковців у новому тристоронньому проекті (Україна–Італія–ООН) буде звернена на роботу з дітьми, що постраждали внаслідок суспільно-політичної ситуації в Україні.
Офіційним координатором цього проекту призначається кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології і управління навчальними закладами, спеціаліст із дефектології Олена Косигіна.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів