Последние новости
Главная / Новости / СБУ повідомила про підозру бойовику з Житомира, який катував українських військових та волонтерів — Новости Житомира

СБУ повідомила про підозру бойовику з Житомира, який катував українських військових та волонтерів — Новости Житомира

СБУ повідомила про підозру бойовику з Житомира, який катував українських військових та волонтерів
16 вересня 2015 року слідчі Управління СБ України в Житомирській області заочно оголосили ще одному мешканцю Житомира – поплічнику ватажка терористичного угрупування «Бєса» про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України.
Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
«У березні минулого року житомирянин виїхав до АР Крим для участі у т.зв. «Самообороні Криму». Познайомившись там із Ігорем Безлером та пройшовши відповідний вишкіл у центрі підготовки бойовиків у Ростові-на-Дону (РФ), він став одним із керівників його бандформування у м. Горлівка», – йдеться у повідомленні.
Слідчими СБУ документально підтверджена його участь у блокуванні й захопленні військових частин, адмінбудівель правоохоронних структур і органів державної влади на сході України.
Доведена його причетність до незаконного утримання і катувань українських військовослужбовців, волонтерів, місцевих проукраїнських активістів, передача (після фізичних знущань) російським спецслужбам тих, хто володів важливою інформацією.
До обов’язків зловмисника входили також збір, узагальнення і передача розвідданих про місця дислокації підрозділів українських військових формувань поблизу лінії зіткнення для подальших артилерійських обстрілів незаконними бандугрупованнями «ДНР».
Також він відповідав за підготовку та проведення інформаційно-пропагандистських антиукраїнських акцій, які дискредитували б нашу державу, її керівників і військовослужбовців сил АТО. Досудове розслідування триває.
Як повідомляв , СБУ оголосила офіційні , які проводили серед прихожан антидержавну пропаганду на підтримку агресії Російської Федерації проти України.
Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Интересное

У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів | Новости Житомира

У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів