Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині райцентр на святкування Дня міста витратить 100 тис грн. — Новости Житомира

На Житомирщині райцентр на святкування Дня міста витратить 100 тис грн. — Новости Житомира

На Житомирщині райцентр на святкування Дня міста витратить 100 тис грн.
На Житомирщині райцентр на святкування Дня міста витратить 100 тис грн. Сьогодні, 10:40 Баранівський міськвиконком до Дня міста запланував бенкет на 20 тис. грн.. і додав коштів на концерт.
n 2209155890Напередодні святкування Дня міста міськвиконком перерозподілив передбачені кошторисом 100 тис. грн, щоб додати коштів на концерт, господарські витрати та влаштувати для делегацій бенкет у ресторані.
Про це пише «Місто Баранівка».
Відповідні зміни в кошторис були прийняті на засіданні виконавчого комітету Баранівської міської ради, яке відбулося 16 вересня.
Відповідно до внесених змін, вартість концертної програми зросла на 15 тис. грн, господарські витрати – майже на 6,5 тис. грн. Також міськвиконком вирішив відмовитись від виготовлення оголошень, вітальних листівок і запрошень за 3 тис. грн, Натомість на придбання оголошень витратять лише 120 грн.
Крім того, на 3 тис. грн “подешевшали” квіти, а до кошторису додали витрати на бенкет у ресторані “Бутон”, на що передбачили 20 тис. грн.
Таким чином, як зазначено у новому додатку до рішення виконкому Баранівської міської ради № 169 “Про затвердження заходів щодо підготовки та відзначення в м. Баранівка Дня міста”, передбачені кошторисом 100 тис. грн витратять на:
Концертна програма (розважальні заходи за участю хореографічного ансамблю “Тік”, аматорських колективів області, району, міста; оренда (монтування) сцени; заходи з озвучення та освітлення; проведення молодіжної дискотеки) – 40 тис. грн.
Харчування запрошених та іноземних делегацій в ресторані “Бутон” – 20 тис. грн.
Придбання оголошень – 120 грн.
Квіти для проведення свята (корзини, вазони, букети) – 5 тис. грн.
Призи, грамоти (дипломи, подяки) – 2,2 тис. грн.
Господарські витрати (придбання банерів та інших матеріалів на святкове оформлення вулиць; придбання тканини та інших матеріалів для прикрашання сцени та для виготовлення святкових різноколірних прапорів, оздоби; виготовлення фотографій почесних громадян міста на стенд, придбання мармітів, святкової стрічки, іншої сувенірної продукції) – 16,48 тис. грн.
Транспортні витрати – 12 тис. грн.
Видання каталогу про Баранівку (1000 шт.) – 15 тис. грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"