Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня — Новости Житомира

У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня — Новости Житомира

У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня
У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня Сьогодні, 14:03 Вже тиждень жителі Житомирщини живуть із новими тарифами за електроенергію. Світловий день щодня скорочується, а тому економія не допомагає. Вранці і ввечері в наших оселях все частіше вмикається світло. Планове 25% підвищення тарифів із 1 вересня минуло для влади без акцій протесту, а це означає, що люди готові в черговий раз перекроїти сімейний бюджет, щоб заплатити за мінімальний комфорт у будинках і квартирах.
У будь-якому разі зростання тарифів – це випробування не лише для споживачів, а й для постачальників. Останні повинні нести відповідальність за якість своїх послуг. Проте, у Житомирському районі цей принцип не працює. Сьогодні, 7 вересня, жителі приміського с. Тетерівка із самого ранку сидять без світла.
При цьому, про перебої із електропостачанням їх ніхто не попередив і до досі енергетики нічого не пояснили. Люди обурені, бо не можуть приготувати їжу, а також переймаються тим, що в холодильниках зіпсуються продукти харчування. Після обіду додому повертаються стомлені і голодні школярі, які до заходу сонця мають зробити уроки, бо не відомо, що буде зі світлом увечері.
Приклад Тетерівки свідчить, підвищення тарифів на електроенергію – це не лише дорого, але й не комфортно.
Джерело статті:

Интересное

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар — Новости Житомира

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар Сьогодні, 13:39 Кабінет міністрів має намір сформувати проект державного бюджету на 2016 рік з курсом 22,4 гривні за долар. Про це повідомила журналістам перед засіданням уряду міністр фінансів Наталія Яресько. Наталія Яресько уточнила, що цей курс відповідає макроекономічним прогнозам Міжнародного валютного фонду. Як повідомлялося, Національний банк