Последние новости
Главная / Новости / У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня — Новости Житомира

У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня — Новости Житомира

У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня
У Житомирському районі люди сидять без світла вже півдня Сьогодні, 14:03 Вже тиждень жителі Житомирщини живуть із новими тарифами за електроенергію. Світловий день щодня скорочується, а тому економія не допомагає. Вранці і ввечері в наших оселях все частіше вмикається світло. Планове 25% підвищення тарифів із 1 вересня минуло для влади без акцій протесту, а це означає, що люди готові в черговий раз перекроїти сімейний бюджет, щоб заплатити за мінімальний комфорт у будинках і квартирах.
У будь-якому разі зростання тарифів – це випробування не лише для споживачів, а й для постачальників. Останні повинні нести відповідальність за якість своїх послуг. Проте, у Житомирському районі цей принцип не працює. Сьогодні, 7 вересня, жителі приміського с. Тетерівка із самого ранку сидять без світла.
При цьому, про перебої із електропостачанням їх ніхто не попередив і до досі енергетики нічого не пояснили. Люди обурені, бо не можуть приготувати їжу, а також переймаються тим, що в холодильниках зіпсуються продукти харчування. Після обіду додому повертаються стомлені і голодні школярі, які до заходу сонця мають зробити уроки, бо не відомо, що буде зі світлом увечері.
Приклад Тетерівки свідчить, підвищення тарифів на електроенергію – це не лише дорого, але й не комфортно.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"