Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот
У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот Сьогодні, 11:44 Як повідомляють у головному управлінні статистики області, станом на 1 липня цього на Житомирщині здійснювали діяльність 516 підприємств (юридичних осіб), що спеціалізуються на оптовій торгівлі.
Оптовий товарооборот (без ПДВ та акцизу) підприємств області за І півріччя становив 3158,4 млн.грн., що на 33,7% більше, ніж за І півріччя попереднього року (у діючих цінах).
Так, у структурі оптового обороту 69,8% займав продаж непродовольчих товарів, що на 2,1 % більше, ніж за І півріччя минулого року.
Майже дві третини обсягу непродовольчих товарів припадало на оптову торгівлю іншими будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням, іншими машинами та устаткуванням, добривами та агрохімічною продукцією, машинами та устаткуванням сільськогосподарським, для добувної промисловості та будівництва, текстильного, швейного та трикотажного виробництва.

Интересное

Житомирянам на 160 грн. підвищили мінімальну зарплату — Новости Житомира

Житомирянам на 160 грн. підвищили мінімальну зарплату Сьогодні, 12:42 20 вересня набув чинності Закон України від 17 вересня 2015 року № 704-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Закон опубліковано в газеті «Голос України» 19 вересня 2015 року №174. Зокрема законом передбачено, що з 1 вересня поточного року