Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот
У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот Сьогодні, 11:44 Як повідомляють у головному управлінні статистики області, станом на 1 липня цього на Житомирщині здійснювали діяльність 516 підприємств (юридичних осіб), що спеціалізуються на оптовій торгівлі.
Оптовий товарооборот (без ПДВ та акцизу) підприємств області за І півріччя становив 3158,4 млн.грн., що на 33,7% більше, ніж за І півріччя попереднього року (у діючих цінах).
Так, у структурі оптового обороту 69,8% займав продаж непродовольчих товарів, що на 2,1 % більше, ніж за І півріччя минулого року.
Майже дві третини обсягу непродовольчих товарів припадало на оптову торгівлю іншими будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням, іншими машинами та устаткуванням, добривами та агрохімічною продукцією, машинами та устаткуванням сільськогосподарським, для добувної промисловості та будівництва, текстильного, швейного та трикотажного виробництва.

Интересное

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. — Новости Житомира

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. Сьогодні, 09:52 Між селами Кануни та Кикова Новоград-Волинського району 57-річний чоловік демонтував лінії електрозв’язку. Про крадіжку в міліцію повідомили з дирекції підприємства «Укртелекому». Сума завданих збитків становить 2000 гривень. Правоохоронці провели низку заходів для розкриття злочину і встановили, що до його вчинення ймовірно причетний 57-річний житель