Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот — Новости Житомира

У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот
У Житомирській області за півроку на 33% зріс оптовий товарооборот Сьогодні, 11:44 Як повідомляють у головному управлінні статистики області, станом на 1 липня цього на Житомирщині здійснювали діяльність 516 підприємств (юридичних осіб), що спеціалізуються на оптовій торгівлі.
Оптовий товарооборот (без ПДВ та акцизу) підприємств області за І півріччя становив 3158,4 млн.грн., що на 33,7% більше, ніж за І півріччя попереднього року (у діючих цінах).
Так, у структурі оптового обороту 69,8% займав продаж непродовольчих товарів, що на 2,1 % більше, ніж за І півріччя минулого року.
Майже дві третини обсягу непродовольчих товарів припадало на оптову торгівлю іншими будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням, іншими машинами та устаткуванням, добривами та агрохімічною продукцією, машинами та устаткуванням сільськогосподарським, для добувної промисловості та будівництва, текстильного, швейного та трикотажного виробництва.

Интересное

Міністр молоді та спорту завтра приїде у Житомир — Новости Житомира

Завтра, 24 вересня 2015 року, до міста Житомира приїде Міністр молоді та спорту України І. О. Жданов. Об 11.00 він зустрінеться із представниками молодіжних організацій та спортивною громадськістю області під час круглого столу, який відбудеться у малій залі ОДА. О 12.00 відбудеться урочисте відкриття фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Міністр відвідає Житомирський військовий