Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії
У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії Сьогодні, 17:40 Кількість постраждалих від укусів змій у Житомирській області у цьому сезоні перевалило за десяток. Черговий випадок трапився 14 серпня – 10-річного мешканця села Діброва Олевського району вкусив плазун.
Як повідомляє управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації, дитина потрапила до реанімаційного відділення Олевської центральної районної лікарні.
Головний спеціаліст управління Микола Мінчук розповів нам, що у приймальному відділенні райлікарні йому лише повідомили, що хлопчика вже перевели з реанімації і його стан стабільний. Більш детальну інформацію дізнатися не вдалося.
«Змії самі на людину не нападають. Вони кусають, захищаючись, коли на них несподівано наступають, хапають рукою разом із травою, переслідують їх», – попереджають спеціалісти управління.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів