Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії — Новости Житомира

У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії
У Житомирській області 10-річний хлопчик потрапив до реанімації після укусу змії Сьогодні, 17:40 Кількість постраждалих від укусів змій у Житомирській області у цьому сезоні перевалило за десяток. Черговий випадок трапився 14 серпня – 10-річного мешканця села Діброва Олевського району вкусив плазун.
Як повідомляє управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації, дитина потрапила до реанімаційного відділення Олевської центральної районної лікарні.
Головний спеціаліст управління Микола Мінчук розповів нам, що у приймальному відділенні райлікарні йому лише повідомили, що хлопчика вже перевели з реанімації і його стан стабільний. Більш детальну інформацію дізнатися не вдалося.
«Змії самі на людину не нападають. Вони кусають, захищаючись, коли на них несподівано наступають, хапають рукою разом із травою, переслідують їх», – попереджають спеціалісти управління.

Интересное

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар — Новости Житомира

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар Сьогодні, 13:39 Кабінет міністрів має намір сформувати проект державного бюджету на 2016 рік з курсом 22,4 гривні за долар. Про це повідомила журналістам перед засіданням уряду міністр фінансів Наталія Яресько. Наталія Яресько уточнила, що цей курс відповідає макроекономічним прогнозам Міжнародного валютного фонду. Як повідомлялося, Національний банк