Последние новости
Главная / Новости / Житомирські десантники нагородили волонтерів іменною формою — Новости Житомира

Житомирські десантники нагородили волонтерів іменною формою — Новости Житомира

Житомирські десантники нагородили волонтерів іменною формою
Урочистості з нагоди відзначення Дня прапора та Дня незалежності пройшли сьогодні у військовій частині 95 аеромобільної бригади в Житомирі.
Командування частини відзначило тих, хто вже більше року допомагає військовим і відгукується на усі прохання про допомогу. Серед них – волонтери та посадовці, які отримали сьогодні іменну форму. Її вручав Герой України Михайло Забродський, командувач ВДВ.
Присутній на урочистостях Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко подякував і волонтерам за їхню невтомну працю, і військовим, які захищають нашу землю він агресора. «Я хочу подякувати кожному воїну. Знаєте, я коли служив у армії, всі хлопці носили такі берети. Але не кожному випала можливість довести, як потрібно захищати свою країну. Саме вам випала така тяжка доля, але відповідальна доля. Показати, що Україна – це є незалежна держава, яка сьогодні святкує 24-й день незалежності».
Волонтери та представники влади надають допомогу збройним силам, яку постійно відчувають військовослужбовці. Нагороди у Житомирі також отримали волонтери Іван Богдан, Юрій Іщенко, Федір Павлюк, Григорій Плевако, Валентин Ейсмонт. Також військові відзначили заступника голови обласної ради Руслана Годованого, голову Житомирської ОДА Сергія Машковського, першого заступника міського голови Сергія Сухомлина, народного депутата Борислава Розенблата та депутата міської ради Олександра Рабіновича.
Заступник голови обласної ради Руслан Годований зауважив: «Глибоко переконаний, що війна не приходить у державу, у кабінети, до окремих людей, війна, на жаль, приходить у кожну сім’ю, в кожну родину. І тисячі волонтерів, які сьогодні вам допомагають завдяки відомості 95 бригади, яка перша була на сході країни, заслуговують на цю відзнаку. Я хочу іще раз вклонитись вам і подякувати за те, що сьогодні наші родини та багато інших людей ходять під мирним небом».
Прес-служба обласної ради

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів