Последние новости
Главная / Новости / Вадим Кривенко: Рішення про об’єднання 8 громад на Житомирщині – це суттєвий крок уперед — Новости Житомира

Вадим Кривенко: Рішення про об’єднання 8 громад на Житомирщині – це суттєвий крок уперед — Новости Житомира

Вадим Кривенко: Рішення про об’єднання 8 громад на Житомирщині – це суттєвий крок уперед  
Рішення Житомирської обласної ради про об’єднання 8 територіальних громад є суттєвим кроком вперед щодо проведення реформи децентралізації на Житомирщині. В цьому переконаний народний депутат України Вадим Кривенко.
Обранець від«Народного фронту» згадує, як ще 2 місяці тому після сесії, на якій були прийнято перспективні плани об’єднань громад, багато депутатів покидали залу з великими сумнівами й були переконанні, що швидкої децентралізації не відбудеться. Втім, проходження всіх процедур й затвердження 8 громад обласною радою, розвіяло сумніви скептиків.
«Ми бачимо, що 8 громад Житомирської області прийняли рішення, пройшли всі процедури і сесія обласної ради затвердила їх об’єднання. Що це їм дає? Це дає їм можливість провести перші свої вибори у об’єднаній громаді. У бюджеті на 2016 рік вже буде закладено фінансування цих громад як міст обласного підпорядкування. Той, хто сумнівався, сьогодні зрозумів, що Президент, Уряд і Верховна Рада дали дієвий інструмент для того, щоб змінити своє життя на краще і ті, хто хоче, починають цим інструментом користуватися», – коментує рішення Вадим Кривенко.
Депутат зізнається, що не розуміє позицію депутатів обласної ради, які не підтримали об’єднання громад. Каже, в даному випадку вони проголосували проти добробуту сільських жителів Житомирщини.
«Проти ці депутатилише тому, що вони завжди проти всього, проти реальних змін. Сьогодні вони проголосували проти простих сільських людей, тому я хочу, щоб це голосування запам’ятав кожен», – додає Кривенко.
Прес-служба обласної організації партії «Народний Фронт»

Интересное

У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів | Новости Житомира

У Житомирі наполягають на перереєстрації великих торгових центрів