Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині правоохоронці вилучили понад 100 одиниць зброї та більше 4 тисяч набоїв (ФОТО) — Новости Житомира

На Житомирщині правоохоронці вилучили понад 100 одиниць зброї та більше 4 тисяч набоїв (ФОТО) — Новости Житомира

На Житомирщині правоохоронці вилучили понад 100 одиниць зброї та більше 4 тисяч набоїв (ФОТО)
З початку року на території області тривають посилені заходи правоохоронців з протидії тероризму та нелегальному обігу зброї і вибухових пристроїв. У результаті вилучено 114 одиниць вогнепальної зброї та 2 гранатомети, 58 гранат, більше 4 тисяч набоїв та майже кілограм вибухової речовини.
Ситуація на сході України значно вплинула на появу нелегальної зброї в інших регіонах держави. Переміщення небезпечних предметів відбувається різними шляхами, але всі вони незаконні та рано чи пізно, як свідчить міліційна практика, призводять до кримінальної відповідальності порушників.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
– Поява необлікованої зброї та боєприпасів неминуче призводить до збільшення кількості злочинів вчинених з їх використанням, – прокоментував начальник Управління карного розшуку УМВС Житомирщини Віктор Бугира. – Лише з початку року на території області зафіксовано 118 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї та вибухівки.
Нині майже сотні осіб оголошено про підозру у вчиненні кримінальних діянь, пов’язаних зі зброєю, у тому числі її носіння, зберігання чи використання. До судів у 2015 році уже передано більше 100 кримінальних проваджень за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
– Обвинуваченим особам відповідно до санкції статті загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років, – продовжує Віктор Бугира.
Загалом же лише цього року правоохоронці вилучили з незаконного обігу 114 одиниць вогнепальної зброї та 2 ручних протитанкових гранатомети, 58 гранат, 505 боєприпасів вибухової дії, більше 4 тисяч набоїв та майже кілограм вибухової речовини.
Серед вилученої зброї 3 автомати, майже тисяча набоїв та 9 гранат, які за оперативними відомостями, надійшли в область із зони проведення антитерористичної операції. Такі сувеніри на пам’ять, використані як аргумент у сімейних суперечках, останнім часом правоохоронці вилучають все частіше.
Тож, аби не ставити під загрозу власну безпеку та життя і здоров’я оточуючих, дослухайтесь наших порад. Зброя не прощає легковажного поводження і її наявність в оселі уже є фактором підвищеного ризику. Незаконне зберігання чи використання таких предметів, окрім потенційних небезпек, може стати і приводом для кримінальної відповідальності.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"