Последние новости
Главная / Новости / Карту зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО можна подивитися в інтернеті — Новости Житомира

Карту зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО можна подивитися в інтернеті — Новости Житомира

Карту зарезервованих земельних ділянок для учасників АТО можна подивитися в інтернеті
Головним управлінням держгеокадастру в Житомирській області визначено 205 масивів земель державної та комунальної власності для учасників антитерористичної операції.
Загальна площа всіх ділянок 2364 га, з них 62 земельних масивів розташовані на території населених пунктів та 143 земельних масивів – за межами населених пунктів.
Графічні матеріали та інформацію щодо зарезервованих земель для учасників антитерористичної операції можна переглянути за посиланням .

Интересное

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. — Новости Житомира

Житель Новограда-Волинського накрав телефонного дроту на 2 тис. грн. Сьогодні, 09:52 Між селами Кануни та Кикова Новоград-Волинського району 57-річний чоловік демонтував лінії електрозв’язку. Про крадіжку в міліцію повідомили з дирекції підприємства «Укртелекому». Сума завданих збитків становить 2000 гривень. Правоохоронці провели низку заходів для розкриття злочину і встановили, що до його вчинення ймовірно причетний 57-річний житель