Последние новости
Главная / Новости / Гід святкових заходів 0412: не простіть головного у Житомирі та області цими вихідними — Новости Житомира

Гід святкових заходів 0412: не простіть головного у Житомирі та області цими вихідними — Новости Житомира

Гід святкових заходів 0412: не простіть головного у Житомирі та області цими вихідними
У Житомирі очікуються насичені вихідні. Низка святкових урочистостей та мистецьких заходів відбудеться 23-24 серпня. А оскільки понеділок у більшості підприємств та організацій є вихідним, у нашому розпорядженні буде три дні відпочинку.
0412 підготував для житомирян і гостей повну програму цікавих святкових анонсів подій на вихідні.
22 серпня
Субота, з 6:00 ранку
Розташується він по вул. Небесної Сотні. На ярмарку у широкому асортименті будуть представлені товари від сільськогосподарських і фермерських господарств. Товаровиробники області продаватимуть за цінами, нижче ринкових овочі, фрукти, м’ясну і молочну продукцію хлібобулочні вироби та мед.
Ввечері для поціновувачів Muse та Placebo відбудеться на концерт гурту Music Renascence, які зіграють кавери ваших улюблених пісень. Ви матимете можливість почути як давно улюблені так і нові хіти, а також пісні із нового альбому Muse – Drones. Деталі
23 серпеня
О 9.00 год. на майдані ім. С.П. Корольова відбудеться урочисте підняття Державного прапора України. 23 серпня настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан разом із духовенством собору проведе подячний молебень за Україну.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"