Последние новости
Главная / Новости / Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО — Новости Житомира

Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО — Новости Житомира

Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО
15 серпня понад 250 житомирян прийшли на «Нічну екскурсію 3.0», щоб дізнатись історії та таємниці міста від членів національної спілки краєзнавців України Сергія Собчука та Руслана Кондратюка. Без перебільшень, це наймасштабніша екскурсія в Україні, організаторами якої виступив активний громадський діяч, член ВМГО «ФРІ» Артур Маліновський, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту й Благодійно-мистецький фонд на підтримку онкохворих «АрТерапія».
Упродовж заходу «Нічна екскурсія Житомиром 3.0.» учасники мали змогу насолодитись музичною паузою від гурту «Разом ліпше», отримати ексклюзивні сувеніри від організаторів під час вікторини, захопливо аплодувати фаєр-шоу та вперше в Україні відвідати нічну екскурсію картинною галереєю під керівництвом майстрині Анни Івченко (вул. М. Бердичівська 9).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"