Последние новости
Главная / Новости / Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО — Новости Житомира

Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО — Новости Житомира

Понад 250 житомирян знайомилися з історією й таємницями міста вночі. ФОТО
15 серпня понад 250 житомирян прийшли на «Нічну екскурсію 3.0», щоб дізнатись історії та таємниці міста від членів національної спілки краєзнавців України Сергія Собчука та Руслана Кондратюка. Без перебільшень, це наймасштабніша екскурсія в Україні, організаторами якої виступив активний громадський діяч, член ВМГО «ФРІ» Артур Маліновський, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту й Благодійно-мистецький фонд на підтримку онкохворих «АрТерапія».
Упродовж заходу «Нічна екскурсія Житомиром 3.0.» учасники мали змогу насолодитись музичною паузою від гурту «Разом ліпше», отримати ексклюзивні сувеніри від організаторів під час вікторини, захопливо аплодувати фаєр-шоу та вперше в Україні відвідати нічну екскурсію картинною галереєю під керівництвом майстрині Анни Івченко (вул. М. Бердичівська 9).

Интересное

Олександр Шевчук: Передвиборча кампанія ще не почалась, а житомирян вже задобрюють гречкою — Новости Житомира

До старту передвиборчої кампанії залишилось декілька тижнів, політичні сили активізувалися. Дехто намагається завоювати прихильність виборців корисними справами, а хтось користується старими перевіреними методами: гречкою та консервами. –       Олександре, нещодавно у соціальних мережах Ви повідомили про прикрі дії кандидатів у депутати, коли прихильність виборців здобувають продуктовими наборами. Як показує практика, замість того, щоб працювати, кандидати на