Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області понад 40 % дорослого населення має зайву вагу — Новости Житомира

У Житомирській області понад 40 % дорослого населення має зайву вагу — Новости Житомира

У Житомирській області понад 40 % дорослого населення має зайву вагу
Серед регіонів за часткою населення, яке має ожиріння та крайнє ожиріння, Житомирська область знаходиться на п’ятому місці після Полтавської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей.
Про це повідомили в головному управлінні статистики у Житомирській області.
«Для населення Житомирської області у віці 18 років і старше за підсумками базового опитування респондентів, які приймають участь в обстеженні умов життя домогосподарств у 2015 році, були розраховані індекси маси тіла, тобто відношення ваги тіла до квадрату зросту. Дані опитування та розрахунків засвідчили, що нормальну масу тіла мають 38,2% населення області, а у 1,1% зафіксована понижена маса тіла (по Україні – 43,3% та 1,4% відповідно)», – йдеться у повідомленні.
Надлишкова маса тіла у Житомирській області спостерігалася у 40,9% дорослого населення, що на 1,5 в.п. більше, ніж у цілому по країні. Разом з цим 19,3% населення в області проти 15,3% по країні страждає від ожиріння.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"