Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га
У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га Сьогодні, 12:51 У Житомирській області цьогоріч виникло 925 пожеж в екосистемах. Через займання сухої трави, пожежі на сільськогосподарських угіддях, в лісових масивах та на торфополях вогнем пройдено 1455 гектарів.
Тенденція до збільшення кількості пожеж в екоситсемах спостерігається по всій державі.
Так, за оперативними даними ДСНС України, протягом пожежонебезпечного періоду цього року кількість пожеж у природних екосистемах України порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася в 1,7 рази (2015 рік – 17,5 тис. пожеж на площі 18 тис. га, 2014 рік – 10,2 тис. пожеж на площі 13,2 тис. га).
Найчастіше вогонь в екосистемах виникав через випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках населених пунктів тощо. Окрім цього, до поширення вогню на житлові будинки в населених пунктах, виникнення пожеж у лісових масивах і на торфовищах призводить необережне поводження з вогнем (зокрема, і необережність під час куріння) та підпали.

Интересное

Сергій Сухомлин став четвертим кандидатом, який подав документи для участі у виборах мера Житомира — Новости Житомира

 26 вересня перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин подав документи до Житомирської міської виборчої комісії. Сухомлин балотуватиметься на посаду мера Житомира, як кандидат від блоку Петра Порошенка. До цього документи вже подали 3 кандидати на посаду мера. «Ми вже отримали документи від 3-х кандидатів: перший був Кузнецов, вчора документи принесла Наталія Чиж від «Самопомочі», і