Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га
У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га Сьогодні, 12:51 У Житомирській області цьогоріч виникло 925 пожеж в екосистемах. Через займання сухої трави, пожежі на сільськогосподарських угіддях, в лісових масивах та на торфополях вогнем пройдено 1455 гектарів.
Тенденція до збільшення кількості пожеж в екоситсемах спостерігається по всій державі.
Так, за оперативними даними ДСНС України, протягом пожежонебезпечного періоду цього року кількість пожеж у природних екосистемах України порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася в 1,7 рази (2015 рік – 17,5 тис. пожеж на площі 18 тис. га, 2014 рік – 10,2 тис. пожеж на площі 13,2 тис. га).
Найчастіше вогонь в екосистемах виникав через випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках населених пунктів тощо. Окрім цього, до поширення вогню на житлові будинки в населених пунктах, виникнення пожеж у лісових масивах і на торфовищах призводить необережне поводження з вогнем (зокрема, і необережність під час куріння) та підпали.

Интересное

За життя снайпера Валентина Ковальського з Житомира борються ізраїльські лікарі. ВІДЕО — Новости Житомира

Снайпер Валентин Ковальський з 95 аеромобільної бригади після поранення більше року перебуває на лікарняному ліжку. Про це йдеться у сюжеті СТБ. Нині за життя та здоров’я Валентина борються ізраїльські лікарі. Його стан оцінюють, як важкий. Попереду у хлопця, за прогнозами лікарів, ще багато операцій. Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої