Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га — Новости Житомира

У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га
У Житомирській області цьогоріч вогонь охопив майже 1500 га Сьогодні, 12:51 У Житомирській області цьогоріч виникло 925 пожеж в екосистемах. Через займання сухої трави, пожежі на сільськогосподарських угіддях, в лісових масивах та на торфополях вогнем пройдено 1455 гектарів.
Тенденція до збільшення кількості пожеж в екоситсемах спостерігається по всій державі.
Так, за оперативними даними ДСНС України, протягом пожежонебезпечного періоду цього року кількість пожеж у природних екосистемах України порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася в 1,7 рази (2015 рік – 17,5 тис. пожеж на площі 18 тис. га, 2014 рік – 10,2 тис. пожеж на площі 13,2 тис. га).
Найчастіше вогонь в екосистемах виникав через випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках населених пунктів тощо. Окрім цього, до поширення вогню на житлові будинки в населених пунктах, виникнення пожеж у лісових масивах і на торфовищах призводить необережне поводження з вогнем (зокрема, і необережність під час куріння) та підпали.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"