Последние новости
Главная / Новости / У разі провокацій біля Житомирської ОДА міліція готова задіяти додаткові сили, — УМВС — Новости Житомира

У разі провокацій біля Житомирської ОДА міліція готова задіяти додаткові сили, — УМВС — Новости Житомира

У разі провокацій біля Житомирської ОДА міліція готова задіяти додаткові сили, – УМВС
18 серпня правопорядок на майдані Корольова біля Житомирської облдержадміністрації забезпечують 60 працівників міліції.
Про це повідомили у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
«П’ять громадських організацій подали заявку на проведення акції з 9.00 біля приміщення ОДА. Акція планувалася на підтримку громадської ради в питаннях децентралізації. Кожна з п’яти організацій заявила до участі від 20 до 130 людей. З 10.00 біля адміністрації заплановані громадські збори з обговорення кандидатури начальника управління Держгеокадастру. Заявлена кількість учасників – близько 150 чоловік. Для охорони громадського порядку задіяно 60 працівників міліції», – сказала керівник прес-служби УМВС Алла Ващенко.
Вона наголосила, що у разі ускладнення ситуації міліцією будуть задіяні додаткові сили.
Правоохоронці говорять, що до Житомира направляється кілька автобусів з Олевського на Новоград-Волинського районів, Рівненської та Київської областей.
Майдан Корольова перекритий та працівниками міліції з 8-ї ранку. Біля приміщення ОДА також знаходиться автомобіль вибухотехнічної лабораторії.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"