Последние новости
Главная / Новости / В Житомирському районі чоловік знайшов снаряд, копаючи траншею — Новости Житомира

В Житомирському районі чоловік знайшов снаряд, копаючи траншею — Новости Житомира

В Житомирському районі чоловік знайшов снаряд, копаючи траншею
На артилерійський снаряд часів минулої війни натрапив 24 вересня житель села Садки Житомирського району. «Копаючи траншею під фундамент для будинку, чоловік помітив підозрілий предмет, що видніється з-під землі. Він одразу повідомив рятувальників.
На місце події виїхала група піротехнічних робіт, яка обстежила територію та виявила ще два артснаряди та мінометну міну. Сьогодні згадані вибухонебезпечні предмети знешкоджені у спеціально відведеному місці», – повідомили в райдержадміністрації.
Аби запобігти лиху, вкотре нагадуємо: у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно обгородити місце їх знаходження, організувати охорону та негайно сповістити місцеві органи виконавчої влади, відділення міліції, пожежно-рятувальну службу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"