Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області в приміщенні кафетерію міліція викрила підпільний гральний заклад — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області в приміщенні кафетерію міліція викрила підпільний гральний заклад — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області в приміщенні кафетерію міліція викрила підпільний гральний заклад
У м. Коростені Житомирської області працівники міліції викрили осередок забороненого в Україні грального бізнесу. Заклад було замасковано у приміщенні одного з кафетеріїв райцентру.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Працівники міліції задокументували у м. Коростені діяльність грального закладу, розташованого у приміщенні кафе під вивіскою національної лотереї. Було встановлено, що гра потенційних клієнтів здійснювалася через ігрові автомати. Обов’язковою умовою для участі була попередня сплата коштів через систему електронних платежів. Залежно від випадковості гравець міг отримати виграш у відповідному грошовому еквіваленті. За зібраною оперативною інформацією із задокументованими фактами функціонування грального закладу було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (Заняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Нині слідчо-розшукові заходи тривають. У рамках досудового розслідування правоохоронці уже встановили, що приміщення, де функціонував гральний заклад, належить киянину», – йдеться у повідомленні.
Чинним законодавством заняття гральним бізнесом в Україні карається значними штрафними санкціями та конфіскацією грального обладнання, – повідомили в прес-службі.
Як повідомляв , Житомирська міліція , в якому побував народний депутат.
Фото прес-служби УМВС України в Житомирській області.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"