Последние новости
Главная / Новости / Завтра в центрі Житомира розпочнеться святкування Дня міста в «Культурній версії» — Новости Житомира

Завтра в центрі Житомира розпочнеться святкування Дня міста в «Культурній версії» — Новости Житомира

Завтра в центрі Житомира розпочнеться святкування Дня міста в «Культурній версії»
10 вересня о 18:30 у Житомирі на майдані Корольова розпочнеться проект «День міста. Культурна версія», в рамках святкування 1131-річчя міста.Вже вчетверте житомиряни зустрічають мистецький проект «Культурна версія». Вперше проект було презентовано у 2011 році. «День міста. Культурна версія» — своєрідна форма протесту проти традиційного святкування, альтернативний його варіант. Ідея проекту – створення особливої емоційної хвилі, яка здатна трансформувати свідомість містян.«День міста. Культурна версія» — перенесення театралізованого, музичного, танцювального дійства на відкритий майданчик: щоб його змогло побачити якнайбільше гостей.«День міста. Культурна версія» — це краса, позитив, емоції та натхнення!Програма заходу2015 рік — час переосмислення та єднання. Сьогодні через культурну складову ми виводимо назовні духовне надбання нації, її таланти та коріння. Змінюючи себе, ми змінюємо місто!
ЛЬВІВСЬКИЙ ТЕАТР «ВОСКРЕСІННЯ»
Вистава «Сни за Кобзарем»Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» під керівництвом режисера Ярослава Федоришина — це завжди експеримент на сцені і несподіванка для глядача. Театр «Воскресіння» став справжнім відкриттям «Культурної версії» у 2012 році.
ТЕАТРАЛЬНИЙ ПРОЛОГ
Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. КочергиУлюбленці публіки, актори, що стояли у витоків проекту «Культурна версія», занурять глядачів у витончений і вишуканий світ театру.
LORDS OF THE SOUND
Світові музичні кіношедеври від одного з кращих європейських оркестрів.Справжні витвори мистецтва у трендовому жанрі — кавер-версія, коли виконуюються світові музичні кіношедеври в симфонічних аранжуваннях, поєднуючи академічне звучання з експресію важкого року. Володарі звуку створюють не просто оркестровки до відомих творів, а й оригінальні кавери, об’єднуючи декілька тем в одній композиції.
Спеціальний гість — ДЖАМАЛА
Енергійна та романтична, експресивна співачка – окраса «Культурної версії 2015». Оригінальна авторська музика на стику джазу, соулу, world music, ритм-н-блюзу та електронної музики у поєднанні з оперним голосом співачки —незабутні враження гарантовані!
ВОГНЯНЕ ШОУ
від театру вогню «Махатма».Київські майстри представлять дикий танець з вогнем, ігри зі світлом і темрявою, гармонію ритму і руху, футуристичне бачення космічного світу, танцююче світло, сяйво масок і костюмів. «Махатма» — це заворожуюче яскраво!Запрошуємо 10 вересня о 18:30 на майдан Корольова.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"