Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним — Новости Житомира

В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним — Новости Житомира

В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним
В Житомирі планують відновити тролейбусний маршрут, який вважали нерентабельним Сьогодні, 15:56 З наступного вівторка буде відновлено рух тролейбусного маршруту №9.
Про це у соцмережі повідомив Євгеній Демчик.
“Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. Раніше керівництво ТТУ визначило цей маршрут нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян та гостей міста”, – написав Демчик.
Зараз Житомирське трамвайно-тролейбусне управління випускає на лінію 89 тролейбусів. Рухомий склад постійно збільшується. Наприклад, цього тижня ЖТТУ отримало ще 2 тролейбуси марки Skoda.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"