Последние новости
Главная / Новости / Завтра бердичівляни попрощаються із загиблим бійцем 93 бригади — Новости Житомира

Завтра бердичівляни попрощаються із загиблим бійцем 93 бригади — Новости Житомира

Завтра бердичівляни попрощаються із загиблим бійцем 93 бригади
У вівторок, 18 серпня 2015 року, з 11.00 до 12.00 в Бердичеві у гарнізонному Будинку офіцерів відбудеться церемонія прощання з Валерієм Вітківським, який героїчно загинув, захищаючи єдність та незалежність України.
Про це повідомляють на сайті міськради.
«По завершенню церемонії о 12.00 просимо усіх бажаючих взяти участь у Коридорі Пошани на честь загиблого Героя вулицями Братів Міхеєвих, Котовського, Елінг, а далі – до смт. Бродецьке Козятинського району Вінницької області», – йдеться у повідомленні.
Довідково:
Валерій Вітківський, 1975-го року народження, родом з Козятинщини. У Бердичеві проживав у мікрорайоні м’ясокомбінату, закінчив 17-ту школу та 33-тє професійно-технічне училище.
Чоловік був призваний за мобілізацією у лютому поточного року. Служив у 93-ій окремій механізованій бригаді рядовим. Жив цивільним шлюбом. У чоловіка залишилась донька, 2012-го року народження і мама.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"