Последние новости
Главная / Новости / Військкомати за неявку погрожують чоловікам кримінальною відповідальністю — Новости Житомира

Військкомати за неявку погрожують чоловікам кримінальною відповідальністю — Новости Житомира

Військкомати за неявку погрожують чоловікам кримінальною відповідальністю
Військкомати за неявку погрожують чоловікам кримінальною відповідальністю Сьогодні, 13:10 Кияни почали масово отримувати з військкоматів справжні письмові повідомлення про те, що проти них будуть розслідування через неявку в райвійськкомати. Такі листи вже прийшли жителям Дніпровського, Деснянського та Дарницького районів.
“Повідомлення справжні. У них йдеться про внесення даних до єдиного реєстру тих людей, які ухиляються від мобілізації. Багато свідомо переховуються, при цьому роблячи вигляд, що повісток не отримували. Якщо хтось сумнівається, оповіщали їх чи ні – нехай приходять в свій військкомат і уточнюють інформацію. Якщо цього не зроблять, буде розслідування. І вже суд визначить, винна людина чи ні”, – розповів військовий комісар Києва Володимир Кидонь.
“Днями отримав лист-повідомлення: в ньому йдеться про кримінальну відповідальність через неявку у військкомат у період мобілізації. Загрожують тюрмою. Але повістку я взагалі не отримував!”, – у свою чергу поскаржився 26-річний киянин Володимир.
Юристи дії військкоматів розкритикували.
“Військкомати не мають права розсилати листи, які ставлять під сумнів законослухняність громадян. Адже своїм листом вони стверджують, що громадянин вже зробив порушення і буде підданий кримінальному покаранню! Будь-який призовник, який отримав такий лист, має повне право подати до суду на військкомат і зажадати відшкодування за завдану моральну шкоду”, – розповів правозахисник Едуард Багіров.
Джерело статті: Депо.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"