Последние новости
Главная / Новости / В Житомирській обласній раді полетіли голови постійних комісій | Новости Житомира

В Житомирській обласній раді полетіли голови постійних комісій | Новости Житомира

12 березня під час сесії обрали нових голів більшості постійних комісій обласної ради, передали інформацію Репортеру в раді.
Так, постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності очолив Дмитро Кропачов замість Григорія Ломакова;
комісію з питань соціально – економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього та малого бізнесу – Олександр Марцун замість Олександра Никитюка.
Від сьогодні питаннями комісії охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів опікуватиметься Василь Борис замість Михайла Борщівського;
Роман Будник обраний головою постійної комісії з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів замість Миколи Олещенка, а Анатолій Остап’юк змінив Руслана Годованого на посаді голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.
В обласній раді працює 8 профільних постійних комісій.
Нагадаємо, 12 березня . Депутати розглянули більше 20 питань, в тому числі .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"