Последние новости
Главная / Новости / Про легендарну житомирську 95-у бригаду розкажуть у документальному фільмі «Рейд» — Новости Житомира

Про легендарну житомирську 95-у бригаду розкажуть у документальному фільмі «Рейд» — Новости Житомира

Про легендарну житомирську 95-у бригаду розкажуть у документальному фільмі «Рейд»
Військове телебачення виклало на на відеохостингу YouTube трейлер фільму «Рейд».
Документальний фільм, який глядачі побачать в середині вересня, розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників в тилу ворога під час наступу російської регулярної армії в Донбасі влітку минулого року.
«Серпень 2014-го. Найскладніша фаза протистояння з російськими бойовиками та російською армією. Найпотужніший удар прийняли на себе десантники. Перед ними поставили завдання, які було майже неможливо виконати, але не для ВДВ… Першу ділянку коридору пробили десантники 25-ї бригади. Далі – рейд тилами ворога бійців легендарної 95-ї бригади. Десантники не думали про себе, коли допомагали врятувати 3 000 життів під час переправи через річку Міус. Росіяни відчували, що терористи програють, і в ніч з 24 на 25 серпня 4000 вояків регулярної армії Росії вторглися на нашу територію без оголошення війни. Сталася Іловайська трагедія, але виникли ще жахливіші загрози – захоплення Маріуполя та можливість атаки на Харків. Як сталося, що наступ росіян захлинулося і вони змушені були вже 5 вересня сісти за стіл переговорів», – йдеться у трейлері.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"