Последние новости
Главная / Новости / Більше 20 сортів винограду вирощують у Ботанічному саду житомирського агроуніверситету — Новости Житомира

Більше 20 сортів винограду вирощують у Ботанічному саду житомирського агроуніверситету — Новости Житомира

Більше 20 сортів винограду вирощують у Ботанічному саду житомирського агроуніверситету
Більше 20 сортів винограду вирощують у Ботанічному саду житомирського агроуніверситету Сьогодні, 10:23 На території Ботанічного саду Житомирського національного агроекологічного університету впродовж багатьох років проводяться наукові дослідження з питань розробки технологій вирощування винограду.
Під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук, доцента Алексєєвич Тетяни Миколаївни вирощуються більше 20 різноманітних сортів винограду, акліматизованих у місцевих умовах.
Про це інформують на сайті ЖНАЕУ.
За якістю та смаковими властивостями виноград, вирощений у Ботанічному саду, не поступається багатьом сортам винограду з півдня України, Молдови та інших територій його традиційного вирощування.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"