Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни виступили на перших спортивних студентських іграх — Новости Житомира

Житомиряни виступили на перших спортивних студентських іграх — Новости Житомира

Житомиряни виступили на перших спортивних студентських іграх
У Національному університеті фізичного виховання і спорту відбулися перші всеукраїнські спортивні студентські ігри.
Про це повідомляє
Студенти спортивних навчальних закладів з усієї України змагалися в самбо, сумо, спортивних танцях, спортивній аеробіці, черлідінгу, міні-футболу, шахах та спортивних танцях на візках.
«Ми дуже ретельно готувалися, багато тренувалися. Суперники гідні, хоча і помилялися у виступах. У нас теж були помилки. Думаю, у нас є хороші шанси на перемогу, але все визначать судді», – розповіла Олександра, учасниця команди з Житомира.
Найбільше захоплення суддів і глядачів викликали номери спортсменів з танців на візках. Вони виступали в європейській програмі, парних танцях і фрістайлі.
Відзначимо, кожні два роки в світі проводяться Всесвітні студентські ігри. У 2015 році відбулися XXVIII літні та зимові студентські ігри, які пройшли в Південній Кореї та Іспанії. Наступні стартують в 2017 році в Китаї та Казахстані.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"