Последние новости
Главная / Новости / Найбільше житомирські політсили для піару використовують матеріали у ЗМІ — Новости Житомира

Найбільше житомирські політсили для піару використовують матеріали у ЗМІ — Новости Житомира

Найбільше житомирські політсили для піару використовують матеріали у ЗМІ
Комітет виборців України (КВУ) склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року (тобто до початку виборчої кампанії).
Про це повідомили на сторінці організації у мережі Facebook.
Найпоширенішими видами агітації на Житомирщині стали розміщення матеріалів у ЗМІ та проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Іноді для роботи із виборцями місцеві політики організовували масові заходи (мітинги, демонстрації, пікети).
Інших форм. в тому числі, й роздача продуктових пакетів, зафіксовано не було.
Нагадаємо, як писав Репортер, 27 липня для пенсіонерів, які ті роздавали в готелі “Житомир”. Тоді націоналісти заявили, що відбувається підкуп виборців. Організатори ж зазначили, що це лише допомога малозабезпеченим верствам населення, адже, офіційно виборча кампанія не стартувала.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"