Последние новости
Главная / Новости / Південно-Західна залізниця увійшла до топ-5 державних кампаній — Новости Житомира

Південно-Західна залізниця увійшла до топ-5 державних кампаній — Новости Житомира

Південно-Західна залізниця увійшла до топ-5 державних кампаній
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки посольства Нідерландів в Україні провели дослідження з визначення індексу прозорості.
За спеціальною методологією експерти проаналізували сайти державних компаній України. Були оцінені сайти 60 державних компаній.
Досліджувалися держкомпанії з найбільшими активами та державні банки, установи культури та спорту, а також інші підприємства, які раніше увійшли до топ-100 найбільших компаній України за рівнем доходу.
Південно-Західна залізниця загалом посіла 16 позицію, а за рівнем розкриття інформації за параметром «Зміст» вона увійшла до топ-5 державних кампаній, зокрема, її сайт єдиний з державних кампаній містить інформацію щодо політики з гендерної рівності.
Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», зауважила: «Тільки на сайтах трьох компаній – Укрзалізниці, Південно-Західної залізниці та «Турбоатому» – надається інформація щодо результатів впровадження політики розвитку персоналу, а саме: кількісні дані політики з навчання кадрів, показники роботи закладів культури, спорту, оздоровчих закладів компанії тощо»
Довідково:
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»» – незалежна експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яка об’єднує 38 компаній.
У ході оцінювання сайтів державних компаній враховувалися три компоненти: «Зміст», «Стратегія і звітність» та «Навігація». Так до параметру «Зміст» належить наявність на сайті компанії повної інформації з основних аспектів соціальної відповідальності: питань корпоративного управління, трудових відносин, дотримання прав людини, екологічної політики, чесних операційних практик, відносин зі стейкхолдерами тощо. Компонент «Стратегія та звітність» враховує оприлюднення на сайті компанії бізнес-стратегії та стратегії з корпоративної соціальної відповідальності, різні типи звітності, а «Навігація» – зручність доступу до будь-якої інформації про соціальну відповідальність компанії.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"