Последние новости
Главная / Новости / Під Верховною Радою правоохорнців більше, ніж протестувальників — Новости Житомира

Під Верховною Радою правоохорнців більше, ніж протестувальників — Новости Житомира

Під Верховною Радою правоохорнців більше, ніж протестувальників
Під Верховною Радою правоохорнців більше, ніж протестувальників Сьогодні, 11:00 Представники різних політичних сил вже розпочали пікет під верховною Радою, де відбувається позачергове засідання.
Сьогодні парламентарі обговорюватимуть зміни до Конституції, які передбачають децентралізацію України та окремим законом – надання особливого статусу окупованим територіям. Під Раду вже стягнули велику кількість автобусів з силовиками.
Як зазначають очевидці, такої кількості правоохоронців тут не бачили з часів Євромайдану. Порядок будуть забезпечувати представники Нацгвардії, батальйонів спецпризначення, поліції та міліції. При цьому, зараз під будівлею парламенту протестувальників у рази менше, аніж правоохоронців. Вони вимагатимуть не приймати зміни до конституції. Люди, які приїхали з Донбасу, кажуть, що їм не потрібен особливий статус регіону. Більшість протестувальників зібралися під політичними прапорами.
Джерело статті: Експрес

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"