Последние новости
Главная / Новости / Житомир на колінах зустрічав загиблого героя Артема Абрамовича. ФОТО — Новости Житомира

Житомир на колінах зустрічав загиблого героя Артема Абрамовича. ФОТО — Новости Житомира

Житомир на колінах зустрічав загиблого героя Артема Абрамовича. ФОТО
Бійцю 30 бригади Артему Абрамовичу у квітні мало б виповнитися 25 років, однак у серпні 2014 року він зник у зоні АТО поблизу Степанівки. Для усіх він тепер назавжди залишиться 24-річним героєм, захисником.
Довгі місяці рідні шукали Артем, адже була інформація, що він у полоні терористів. На днях його тіло вдалося знайти завдяки експертизі ДНК і пізно ввечері 22 травня Абрамовича привезли додому, щоб попрощатися та поховати.
Зустрічати його вийшли сотні людей, серед яких друзі хлопця та родини, ативісти, волонтери, студенти, звичайні житомирян, які в ці хвилини хотіли розділити горе батьків та вшанувати бійця.
З собою принесли квіти, лампадки і свічки. Чекати авто з труною довелося кілька годин на Київському шосе. Автомобіль із «Вантажем 200» зустрічали навколішки, плакали та вигукували «Герої не вмирають». Квітами засипали дорогу, якою везли Артема Абрамовича, а потім несли їх до труни та фотографії загиблого.
Прощання з танкістом Артемом Абрамовичем заплановане 23 квітня на 11.00 у Будинку офіцерів. Поховають його на військовому кладовищі.
Юлія ДЕМУСЬ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"