Последние новости
Главная / Новости / Жителька Житомирської області привезла страви з равликів та жаб на київський фестиваль вуличної їжі — Новости Житомира

Жителька Житомирської області привезла страви з равликів та жаб на київський фестиваль вуличної їжі — Новости Житомира

Жителька Житомирської області привезла страви з равликів та жаб на київський фестиваль вуличної їжі
11 вересня у Києві на Платформі Атр-завод стартував 14-й фестиваль вуличної їжі, у заході взяли участь і жителі Житомирської області.
Про це повідомляє сайт
«Фестиваль набув неабиякої популярності в Україні, він щоразу дивує новими шаленими ідеями та неймовірними смаками страв. Серед учасників фестивалю є жителька смт Романів Житомирської області Анна Гонтарук, яка разом з чоловіком Євгенієм готують равликів та жаб. Для приготування своїх страв сім`я Гонтаруків в основному використовують виноградних равликів», – йдеться у повідомленні.
Також до справи долучається й мама Анни – романівчанка Тетяна Мельник, яка допомагає збирати і готувати равликів.
«Мама з татом почали допомагати нам і збирати равликів з початку цього сезону. Вони самі висловили бажання допомогти. Частково равликів ми також закуповуємо і на фермі біля Києва», – розповіла Анна Гонтарук.
Жителі смт Романів вперше вирішили брати участь у 6-му фестиваль вуличної їжі.
Фото з сайту Твій Романів

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"