Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відзначать початок ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері | Новости Житомира

У Житомирі відзначать початок ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері | Новости Житомира

З нагоди відкриття ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері (Норвегія) 12 лютого в спорткомплексі «Динамо» відбудеться урочиста церемонії підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.
Крім цього, заплановані показові виступи вихованців ДЮСШ «Авангард» зі спортивної аеробіки, які є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань, а також юних майстрів рукопашного бою, вихованців ДЮСШ «Динамовець».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"