Последние новости
Главная / Новости / Студенти житомирського університету висунули свого кандидата на посаду ректора — Новости Житомира

Студенти житомирського університету висунули свого кандидата на посаду ректора — Новости Житомира

Студенти житомирського університету висунули свого кандидата на посаду ректора
8 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася конференція студентів, на якій вони визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства.
Більше 150 делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана, – повідомила прес-служба ЖНАУ.
«Розгляду цього питання на конференції передувало опитування студентів університету. Відповідне відео звернення до студентів університету було розміщено у соціальних мережах, зокрема на сторінці профкому студентів та студентської ради ЖНАЕУ. При цьому було запропоновано висловити свою підтримку чи не підтримку кандидатури Скидана О. В. на посаду ректора ЖНАЕУ», – йдеться в повідомленні.
Участь у голосуванні протягом 27 серпня – 8 вересня 2015 року взяли 865 осіб, з яких 91,8%, або 794 особи, підтримали кандидатуру Скидана.
Як стверджують в університеті, це перший в Україні прецедент, коли кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу висувається не тільки викладачами, а й студентами.
Як повідомляв , ЖНАУ майже через рік – конкурс на заміщення посади ректора Міносвіти оголосило у липні 2015 року.
Вибори відбудуться 15 жовтня 2015 року.
Фото прес-служби ЖНАУ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"