Последние новости
Главная / Новости / Мінер Бердичівської міськради проведе два роки за гратами — Новости Житомира

Мінер Бердичівської міськради проведе два роки за гратами — Новости Житомира

“Мінер” Бердичівської міськради проведе два роки за гратами
Жителя Бердичева Житомирської області засуджено до двох років ув’язнення через завідомо неправдиве повідомлення про мінування Бердичівської міської ради.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«У ході судового розгляду підтверджено, що житель Бердичева, у січні цього року, анонімно повідомив працівників міліції про підготовку вибуху у приміщенні Бердичівської міської ради. Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки», – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв , у п’ятницю, 30 січня, в міліцію надійшло анонімне телефонне повідомлення З будівлі були негайно евакуйовані люди. В ході проведеного обстеження вибухонебезпечних предметів не виявлено. Вже через кілька днів міліціонери затримали псевдомінера.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"