Последние новости
Главная / Новости / Житомир долучиться до Всеукраїнської хвилини мовчання — Новости Житомира

Житомир долучиться до Всеукраїнської хвилини мовчання — Новости Житомира

Житомир долучиться до Всеукраїнської хвилини мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання у пам’ять про загиблих воїнів – захисників України пройде у День Державного прапора України.
До цієї ініціативи приєднається й Житомирщина. 23 серпня о 12.00 відбудеться зупинка громадського транспорту по місту та хвилина мовчання на військовому кладовищі (Смолянка) під звуки метроному, після якої громадськість, керівництво області та міста покладуть квіти до могил загиблих учасників АТО.
У цей день – 23 серпня – о 12.00 год. на 1 хвилину відбудеться призупинення руху транспорту по вул. Велика Бердичівська, Київська, Вітрука та Селецька. Усіх водіїв, які перебуватимуть на інших вулицях також закликають призупинитися, вимкнути музику та вшанувати хвилиною мовчання загиблих учасників АТО.
Нагадаємо, 23 серпня о 9.00 год. на майдані ім. С.П. Корольова відбудеться урочисте підняття Державного прапора України.
Програму святкування Дня незалежності у Житомирі читайте .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"