Последние новости
Главная / Новости / В Оліївці під Житомиром виготовлятимуть комплектуючі для BMW, Mercedes, Porsche та Audi | Новости Житомира

В Оліївці під Житомиром виготовлятимуть комплектуючі для BMW, Mercedes, Porsche та Audi | Новости Житомира

Нове підприємство на 5 тисяч робочих місць незабаром розпочне працювати в с. Оліївка Житомирського району.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.
Така соціальна функція доповниться ще й 30 млн євро інвестицій, – повідомив під час засідання Ради з питань залучення інвестицій голова облдержадміністрації Сергій Машковський.
Керівник області закликав представників дозвільних органів максимально сприяти інвесторам, адже «сприятливий інвестиційний клімат – стратегічне питання для розвитку Житомиищини».
Підприємство ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» вирізняється не лише масштабами створення робочих місць та обсягами залучення інвестицій, а й специфікою роботи. Тепер на Житомирщині виготовлятимуть комплектуючі для Audi, Mercedes, Porche та BMW та VW.
Варто відзначити й те, що Житомирщину інвестор прийшов з Волинської області, де вже протягом 10 років успішно працює аналогічне підприємство.
«Це знакова подія для нашої області. Адже новий проект – це нові робочі місця та нова політика економічного розвитку. Я вдячний інвесторам, що відгукнулись на нашу пропозицію і у складні для країни часи інвестують у нашу область. Ми, в свою чергу, готові створити найбільш комфортні умови для вашої діяльності», – наголосив Сергій Машковський.
Підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна» зі 100% іноземними інвестиціями. Виготовляє електричні бортові кабельні системи для автомобілів. На сьогоднішній день існує 28 підприємств «Кромберг енд Шуберт» у цілому світі, де працюють понад 20000 працівників. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів.
«Наші плани – це друге підприємство в місті Житомир. Це підприємство, на якому будуть працювати близько трьох тисяч людей. Нові проекти у Житомирі – це комплектуючі для нових марок авто, які вийдуть на ринок у 2017 році: Audi Q2 та BMW купе кабріолет. Ми – європейське підприємство», – розповів технічний директор підприємства Славомір Качмарек.
«Зараз завдання всіх державних контролюючих та дозвільних органів – не контролювати та карати, а підтримати інвестора: дізнатися про складні моменти та проблемні питання і допомогти їх вчасно вирішити. Під час робочих поїздок до районів я особисто відвідую підприємства та спілкуюсь з інвесторами. Влада Житомирщини для інвесторів є партнером», – зазначив керівник області.
З метою закріплення зобов’язань обласної державної адміністрації, влади перед інвесторами Сергій Машковський та Славомір Качмарек підписали меморандум про співпрацю.
Фото прес-служби ОДА

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"