Последние новости
Главная / Новости / У селі Житомирської області люди перекрили дорогу через розпаювання держпідприємства — Новости Житомира

У селі Житомирської області люди перекрили дорогу через розпаювання держпідприємства — Новости Житомира

У селі Житомирської області люди перекрили дорогу через розпаювання держпідприємства
У селі Нова Чорнорія Любарського району Житомирської області відбулося розпаювання державного підприємства, люди які працювали на господарстві раніше захотіли отримати свою частину.
Про це розповів керівник апарату Любарської РДА Сергій Біленький.
«Закон про розпаювання говорить наступне: що паї отримують громадяни, які на момент розпаювання працюють в господарстві і пенсіонери, які там працювали. Люди, які звільнилися раніше з цього підприємства, але не є пенсіонерами, на частку паю права не мають, не залежно від того скільки вони там працювали. Тому там є близько 20-ти чи 25 чоловік, які звільнилися хто 5, хто 10 років тому, але працювали в господарстві певний період і вони вважають, що мають певну частку на землю. Зараз там знаходиться перший заступник голови Любарської РДА Леонід Кіндрась і пояснює їм цю ситуацію. Вчинити по іншому вони просто не можуть, тому що в законі це прописано однозначно», – повідомив Сергій Біленький.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"