Последние новости
Главная / Новости / Скандал навколо звітно-виборної конференції у Житомирській обласній федерації футболу — Новости Житомира

Скандал навколо звітно-виборної конференції у Житомирській обласній федерації футболу — Новости Житомира

Скандал навколо звітно-виборної конференції у Житомирській обласній федерації футболу
Голова Житомирської районної федерації футболу Руслан Павлюк та заступник голови Житомирської обласної організації ФСТ «Динамо» Леонід Українець на посаду голови Житомирської обласної федерації футболу, не братимуть участі у роботі звітно-виборчій конференції 4 вересня і не визнають її результатів. Те саме стосується і організацій, які вони очолюють.
Про це повідомляє «Спортивний Житомир».
«Конференція 4 вересня є нелегітимною. Були порушені наші права і норми статуту. Але замість виправити ситуацію, керівництво ЖОФФ почало обливати нас брудом. Тому 4 вересня відбудеться фарс і я не хочу мати нічого спільного з цим. Я завжди виступав за справедливість. Тому знімаю свою кандидатуру і взагалі не планую туди приходити. Те саме стосується і делегації ФСТ Динамо», – сказав Леонід Українець.
Напередодні конференції Федерації футболу України керівництву Житомирської обласної федерації футболу з вимогою скасувати звітно-виборчу конференцію 4 вересня через порушення статутних норм та призначити нову на інший термін.
Як повідомляв , 4 вересня в Житомирі має відбутися чергова звітно-виборча конференція ЖОФФ. Ще наприкінці серпня на крісло головного футболіста Житомирської області : Олександр Коцюбко – діючий голова ЖОФФ (кандидатуру висунула Коростенська міська федерація футболу); Віктор Радушинський – президент ФК «Ветерани Полісся» (кандидатуру висунула ДЮСШ «Полісся»); Руслан Павлюк – голова Житомирської районної федерації футболу (кандидатуру висунула Бердичівська районна федерація футболу); Леонід Українець – заступник голови ФСТ «Динамо» у Житомирській області (ФСТ «Динамо»).
за матеріалами

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"