Последние новости
Главная / Новости / На вибори до Житомирської облради від «Аграрної партії України» йтимуть представники всіх сфер економіки області — Новости Житомира

На вибори до Житомирської облради від «Аграрної партії України» йтимуть представники всіх сфер економіки області — Новости Житомира

На вибори до Житомирської облради від «Аграрної партії України» йтимуть представники всіх сфер економіки області  
Хлібом та сіллю, за старовинною українською традицією, розпочали конференцію Житомирської обласної партійної організації «Аграрної партії України». Делегати з усієї Житомирської області зібралися, щоб визначитись з кандидатурами тих, хто представлятиме політичну силу на місцевих виборах 25 жовтня.
Голова Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України Віктор Козін зауважив, що на цьогорічні місцеві вибори від Аграрної партії йтиме як ніколи сильна та амбітна команда. «Аграрна партія – це дійсно оновлена партія, до керівництва якої прийшли молоді амбітні люди, в хорошому розумінні цього слова. Люди високоосвічені, які виводять аграрну партію на новий рівень її розвитку. За цей останній рік в «Аграрній партії» було зроблено більше, я рахую, ніж за 10 років, що пройшли. Як ми говоримо, «Аграрна партія України» – оновлена сила народу», – каже Віктор Козін.
Присутні одноголосно підтримали список з 65 кандидатів у депутати Житомирської обласної ради, а також вручили партійні квитки молодим партійцям та обрали заступника голови обласної організації Аграрної партії України. Микола Дідківський, який першим йтиме у списках Аграрної партії, запевняє: не зважаючи на назву політичної сили, представляють її не лише аграрії. До обласної ради балотуватимуться представники майже всіх сфер економіки держави.
«Сьогодні з числа кандидатів в депутати до обласної ради ви побачили цілу плеяду вчених (понад 15 чоловік), лікарів, вчителів, представників всіх секторів економіки нашої області. Це яскраве підтвердження того, що ми відроджуємось, як і наша держава. Коли ми єдині – ми непереможні», – каже Микола Дідківський.
В Аграрній партії впевнені: у такий скрутний для країни час, саме аграрний сектор економіки має стати становим хребтом та основою для підвищення рівня життя людей та об`єднання держави.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"